Зустріч студентів спеціальностей «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» з топ-менеджером будівельної компанії

22 квітня студенти 1-курсу спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління» та аспіранти спеціальності «Менеджмент» отримали чудову нагоду поспілкуватися з топ-менеджером системної будівельної компанії. Катерина Сивакова – директорка зі стратегічного партнерства «ArtBudService» (м. Київ). Он-лайн зустріч була проведена в рамках вивчення дисциплін «Теорія організацій» (викладач: Опанасюк Ю.А.) та «Управління організаційним розвитком» (викладач: Мішеніна Г.А.)

Під час зустрічі поспілкувались про будову бізнес-процесів, про особливості організаційної структури компанії. А також про загрози і можливості роботи в період локдаунів, про корпоративну культуру, нові проєкти та факапи…

Яскравим моментом бесіди стала розповідь пані Катерини про особистий професійний шлях. І, звісно, особливу цікавість майбутніх менеджерів виклакили питання карьєрного старту та запорука успіху в цій царині.

Дякуємо пані Катерині за професійну, щиру розмову! За приділений час, не дивлячись на напружений графік.

Сподіваємось на подальшу співпрацю і нові зустрічі .