Науково-дослідні роботи, що фінансуються за рахунок Національного фонду досліджень України

1. Реструктуризація національної економіки в напрямі цифрових трансформацій для сталого розвитку, науковий керівник Карінцева О. І.
  2. Розроблення економічних механізмів підвищення енергоефективності та сталого розвитку відновлюваної енергетики у домогосподарствах України, науковий керівник Сотник І. М.
  3. Оптимізація та автоматизація процесів фінансового моніторингу для зростання інформаційної безпеки України, реєстраційний номер проєкту: 2020.01/0185,  науковий керівник Лєонов С.В.
  4. Квадроцентрична рекрусивна модель детінізації економіки України для зростання її макроекономічної стабільності, реєстраційний номер проєкту: 2020.02/0238, науковий керівник Люльов О. В.
  5. Економіко-математичне моделювання та прогнозування впливу COVID-19 на розвиток України у загальнонаціональному та регіональному контекстах: фактори громадського здоров’я та соціо-еколого-економічні детермінанти, реєстраційний номер проєкту: 2020.01/0181, науковий керівник Васильєва Т. А.
  6. Стохастичне моделювання дорожньої карти гармонізації вітчизняних та європейських стандартів регулювання енергетичного ринку на шляху переходу до циркулярної та вуглецево-нейтральної економіки, реєстраційний номер проєкту: 2020.02/0231, науковий керівник Пімоненко Т. В.
  7. Механізм синергетичної взаємодії інструментів економічної політики як драйвер стабілізації секторів економіки в контексті зростаючих чинників вразливості внаслідок пандемії СОVID-19, реєстраційний номер проєкту: 2020.01/0132, науковий керівник Д’яконова І. І.
  8. Формування економічних механізмів сталого розвитку відновлювальної енергетики в умовах глобальних та локальних загроз енергетичній безпеці України, реєстраційний номер проєкту: 2020.01/0135, науковий керівник Сотник І. М.