Навчальний центр компанії QA testlab

QA TestLab – провідна компанія, яка забезпечує повний спектр послуг з тестування програмного забезпечення.

QATestLab — це міжнародний постачальник послуг із забезпечення якості та тестування зі штаб-квартирою на Кіпрі та науково-дослідними центрами у Франції, Польщі, Кіпрі, Україні та Кенії.

QATestLab є постачальником послуг незалежного QA та тестування, що  допомагає покращити якість продуктів і рішень, виконуючи широкий спектр типів тестування програмного забезпечення. Гасло компанії – «Quality is a rule!»

З метою підвищення якості ІТ-підготовки здобувачів вищої освіти, між Сумським державним університетом і ІТ-компанією QATestLab  укладено Меморандум про співпрацю

Мета меморандуму – співробітництво Сторін в галузі освіти і підготовки кваліфікованих фахівців в ІТ-галузі, обмін досвідом у розвитку передових методів і технологій навчання.

Відповідно до Меморандуму, кафедра економічної кібернетики має право на використання в навчальному процесі матеріалів навчального курсу «Software testing for Universities» та право доступу до софтверної інфраструктури забезпечення навчального процесу зазначеного курсу на безоплатній основі.

Після завершення вивчення дисципліни, здобувачі вищої освіти мають можливість пройти тестування та отримати сертифікат від компанії, а також пройти співбесіду з метою працевлаштування в компанії QATestLab.