Міжнародна співпраця кафедри ФБСС з Вільнюським університетом!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування навіть у сучасних реаліях дистайнційної роботи постійно працює над розширенням міжнародних кордонів співпраці з метою пошуку нових можливостей свого розвитку в освітньому та науковому просторах.

22 квітня 2021 року представники кафедри ФБСС у складі д.е.н., проф. Л. Л. Гриценко, д.е.н., проф. І. І. Рекуненко, д.е.н., проф. В. Г. Боронос, к.е.н., доц. Н. Г. Пігуль, к.е.н., доц. Н. А. Дехтяр, к.е.н., доц. Т. Г. Кубах, к.е.н., доц. О. М. Пахненко та магістрантки О. І. Тверезовської в рамках конкурсу спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів на 2022-2023 р.р. провели онлайн зустріч з завідувачем кафедри банківського обліку та аудиту Вільнюського уніеврситету (м.Вільнюс, Литва) д.соц.н., проф. Расою Субачієне та д.соц.н., доц. Дайвою Тамулевічієне.

Зустріч була організована з ініціативи І. І. Рекуненко. Під час спілкування завідувач кафедри Л. Л. Гриценко окреслила основні напрямки співпраці, зокрема спільна робота над українсько-литовським проєктом, написання колективних монографії, наукових статей та тез доповідей, міжнародна академічна мобільність студентів кафедри ФБСС. Заступник завідувача кафедри з міжнародної діяльності О. М. Пахненко ознайомила з умовами конкурсу україно-литовських проєктів, який організований Міністерством освіти і науки України, Міністерством освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідною радою Литви. За підсумками зустрічі науковці дійшли згоди щодо спільної участі та реалізації міжнародних проєктів.