І знову лунають фанфари на честь студентів-переможців кафедри фінансів і підприємництва

Тріумфально завершили цьогорічний виступ у конкурсі наукових робіт студенти кафедри фінансів і підприємництва. Цього разу на науковому небосхилі знову спалахнула наша яскрава зірочка Юлія Білоус, яка у конкурсі з «Фінансової безпеки» посіла одразу два! других місця.

На конкурс, який проводився на базі Черкаського інституту Університету банківської справи, надійшло 40 робіт з більш ніж 20 кращих університетів України. Серед цієї наукової плеяди роботи Юлії Білоус які були присвячені проблемам фінансової безпеки регіонів та безпеці бізнесу в умовах пандемії, одразу посіли найвищі сходинки конкурсного п’єдесталу. І на підсумковій конференції Юлія впевнено та професійно відповідала на непрості запитання членів галузевої комісії. Такого результату було досягнуто завдяки наполегливій праці Юлії під керівництвом досвідчених викладачів Захаркіної Людмили Сергіївни та Захаркіна Олексія Олександровича, які чимало часу присвятили підготовці майбутньої переможниці. Тож вітаємо Юлію, наукових керівників колектив кафедри фінансів і підприємництва та всього інституту БіЕМ з чудовим результатом.