Заступниця директора БіЕМ долучилася до ІІІ Українського форуму міжнародної освіти 22-23 квітня 2021

Український форум міжнародної освіти – наймасштабніший захід, який об’єднує на одному майданчику представників міністерств та університетів, дипломатів, консультантів, дослідників та ключових експертів з метою розширення освітніх можливостей України у міжнародній співпраці та навчанні іноземних громадян.

Заступниця директора ННІ БіЕМ з координації співпраці з закордонними інституціями та по роботі з іноземними студентами Тетяна Майборода долучилася до ІІІ форуму, який відбувся у форматі он-лайн 22-23 квітня 2021 року та зібрав на дному майданчику більше 300 учасників. Організатор форуму – Український державний центр міжнародної освіти  Міністерства освіти і науки України.

Два дні форуму, насичених виступами експертів та спікерів, дискусій та майстер-класів, присвячених актуальним та важливим темам:

• новації законодавства щодо навчання іноземців;
  • статистика навчання іноземних студентів в Україні;
  • особливості організації вступу і навчання іноземних студентів;
  • найкращі практики та нові горизонти інтернаціоналізації вищої освіти;
  • освітня дипломатія та промоція українських вишів за кордоном;
  • майстер клас «Міжнародна освіта: дипломатичний протокол, комунікація та пошук партнерів»;
  • та багато інших.

«Приємно, що Український форум міжнародної освіти став комунікаційною платформою для професійного зростання, навчання та обміну досвідом», – зазначив заступник Міністра Артур Селецький.

Участь у такому форумі відкриває ще більше ініціатив та можливостей для професійного розвитку,  розширення міжнародних партнерств та залучення іноземних студентів на навчання у нашому університеті і, зокрема, на спеціальностях ННІ БіЕМ.