Диплом І ступеня в Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Економіки підприємства»

Протягом березня-квітня на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка» (спеціалізація – «Економіка підприємства»).

Заключна конференція учасників відбулася 15-16 квітня. За результатами рецензування робіт та виступу учасників на онлайн-конференції перемогу здобув студент ІІ курсу спеціальності «Економіка» Півень Владислав. Його робота «Організаційно-економічні аспекти функціонування підприємства з виробництва відновлювальної енергії» (науковий керівник – доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, д.е.н., професор О. В. Кубатко) була оцінена дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо студента та його наукового керівника!