Переможна співпраця студентів-економістів на відстані 190 км

20 квітня на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна був проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом». Студенти Ніколаєв Станіслав (Сумський державний університет, бакалавр, 4 курс, освітня програма «Економіка і бізнес») та Казак Діана (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, бакалавр, 1 курс, освітня програма «Міжнародна електронна комерція») з науковою роботою на тему «Економічні перспективи співробітництва з ЄС у сфері використання блокчейн-технологій», за результатами захисту на науково-практичній конференції, посіли ІІ місце (наукові керівники – Бабенко В. О., д.е.н., к.т.н., професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Вороненко В. І., к.е.н., доцент Сумського державного університету).

У роботі було досліджено тенденції розвитку блокчейн-технологій, знайдено можливі варіанти впровадження блокчейн-технологій у діяльність спільних з Європейським Союзом підприємств України, а також прораховано економічні вигоди від співпраці ЄС та України у сфері використання блокчейн-технологій.

Бажаємо студентам наснаги та подальших звершень на благо розвитку української науки!