Вручення дипломів випускникам-іноземцям магістерської програми «Бізнес-адміністрування»

У п’ятницю 12 березня 2021 року випускникам-іноземцям освітньої магістерської програми «Бізнес-адміністрування» відбулося вручення дипломів та пам’ятних подарунків.

Перший проректор Сумського державного університету професор Сергій Лєонов, директор Департаменту міжнародної освіти Микола Божко, заступник директора ДМО та викладач випускаючої кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Коваленко Євген та заступниця директорки ННІ бізнесу, економіки та менеджменту з координації співпраці з закордонними інституціями та по роботі з іноземними студентами Тетяна Майборода тепло привітали випускників із закінченням навчання у магістратурі та побажали успіхів у подальшому професійному житті.

Випускники з таких країн як Нігерія, Гана, Камерун, Індія та Ліван навчалися на магістерській програмі «Бізнес-адміністрування» з англійською мовою викладання, після закінчення якої 4 студентів залишилися для продовження навчання в аспірантурі СумДУ.

Вітаємо випускників-іноземців та щиро бажаємо досягнення омріяних вершин!