Відбулася зустріч з представником експертної ради роботодавців!

Що являє собою сучасний ринок ІТ- послуг? Які вимоги висуває сучасний IT -ринок до фахівців? Навіщо “soft skills” і чому вони так важливі для роботодавців? З чого починати шлях становлення ІТ-спеціаліста? В яких компаніях краще отримувати свій перший досвід?

Відповіді на ці та багато інших питань отримали студенти освітньої програми «Економічна кібернетика» під час семінару-майстерні «Сучасний ІТ ринок: Soft skillls та Hard skills, що важливіше?», який відбувся 11 березня в 14.00 в онлайн-форматі. Семінар проводив Дмитрієв Євген – к.е.н., директор з управління персоналом компанії Infinity Texnologies, м. Суми, член експертної ради роботодавців зі спеціальності «Економіка».

Під час зустрічі Євген Дмитрієв детально зупинився на особливостях сучасного ІТ – ринку та специфіці просування на ньому, найпопулярніших мовах програмування, на які потрібно звернути особливу увагу, рейтингу мов програмування.

Також під час заходу Євген Дмитрієв порадив студентам почати робити конкретні кроки на шляху до своєї мрії вже зараз, розкрив секрети підготовки резюме, порадив зробити правильні акценти та добре підготуватися до співбесіди з роботодавцем.