Підсумкова зустріч з курсу «Економіки кібербезпеки» команди БіЕМ та Університету Бінгхем (Нігерія)

У п’ятницю 12 березня 2021 р. відбулась підсумкова он-лайн зустріч та вручення сертифікатів учасникам проєкту Міжнародного е-курсу «Економіка кібербезпеки» – студентам економічної спеціальності Університету Бінгхем (Нігерія).

Протягом 4 тижнів з 13 лютого по 6 березня студенти пройшли он-лайн заняття з 8 модулів, розроблених викладачами 3х кафедр ННІ БіЕМ: кафедри економічної кібернетики, кафедри фінансів, банківської справи та страхування та кафедри фінансів та підприємництва. На зустрічі були присутні:

• Тетяна Майборода – координаторка проєкту та заступниця директорки ННІ БіЕМ з координації співпраці з закордонними інституціями та по роботі з іноземними студентами;
  • Місал Дабурі – координатор співпраці між університетами Бінгхем та СумДУ, керівник офісу розвитку Університету Бінгхем;
  • Ольга Кузьменко – завідувачка кафедри економічної кібернетики та гарант е-курсу;
  • Абайомі Авуджола – декан економічного факультету Університету Бінгхем;
  • Команда лекторів курсу: Олена Пахненко, Вікторія Боженко, Серігй Миненко, Костянтин Гриценко, Інна Тютюнник та Ірина Діденко.

Загалом, Міжнародний е-курс «Економіка кібербезпеки» успішно пройшли та закінчили 35 студентів Університету Бінгхем. Тепла та дружня атмосфера, он-лайн аплодисменти під час вручення сертифікатів кожному учаснику, слова вдячності від студентів та лекторів курсу, а також слова сподівань на продовження співпраці та розширення проєктів між двома університетами від координаторів проєкту.

Команда БіЕМ та команда Бінгхем – вітання з успішним проєктом та побажання нових та успішних втілених разом!