Палестина зацікавлена у підготовці студентів у СумДУ

12 березня  професор кафедри, д.е.н., Басанцов І.В зустрівся  із Консулом Посольства Палестини в Україні – начальником відділу з питань культури та освіти Давудом Жаллудом  для обговорення подальшої співпраці між Посольством Палестини в Україні та Сумським державним  університетом.

«На сьогоднішній день у Палестині  змінені правила визнання дипломів про освіту за кордоном, а також значно розширений перелік акредитованих університетів і інститутів, помінялися й умови для абітурієнтів. Ми зацікавлені не тільки в наукових і академічних обмінах, але й у  культурних», – підкреслив пан Консул.

Під час зустрічі було зазначено, що Палестина зацікавлена у  навчанні студентів в українських ВНЗ, і зокрема у СумДУ. Бвсанцов І.В. поінформував представників Посольства про нові освітні можливості новоствореного ННІ бізнесу, економіки та менеджменту та запросив студентів на навчання у СумДУ.

Починаючи з 2017 року Басанцов І.В. приймає активну участь у різноманітних заходах та проектах,  проведених Посольством Палестини в Україні, щодо організації набору та навчання палестинських студентів у Сумському державному університеті.

Було відмічено, що важливим питанням залишається проведення економічного аналізу при підготовці різних спільних українство-палестинських бізнес-форумів.

За результатами роботи у 2020 році Посольством Палестини в Україні було підготовлено та направлено  лист-подяку на ім’я ректора СумДУ.