Участь в міжнародній академії адвокації освіти впродовж життя

1-3 червня 2023 року завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Юрій Петрушенко взяв участь у міжнародній академії з ALE-адвокації (адвокаційної політики освіти впродовж життя). Захід відбувся в Сараєво та був організований офісом DVV International у Боснії та Герцеговині у співпраці з Європейською асоціацією освіти дорослих (EAEA) та Міжнародною радою з освіти дорослих (ICAE). У заході взяли участь 30 представників із шести країн– Вірменії, Боснії та Герцеговини, Грузії, Косово, Молдови та України.

Професор Юрій Петрушенко очолює Центр освіти дорослих «Education for Life» при Сумському державному університеті, а також є членом робочої групи по адвокації законопроєкту «Про освіту дорослих».

Більш детально про захід за посиланням: