Участь в конференції Європейської асоціації освіти дорослих

6-8  червня 2023 року завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Юрій Петрушенко взяв участь у конференції Європейської асоціації освіти дорослих, що відбулася у м. Загреб (Хорватія). На конференції він представляв Центр освіти дорослих «Education for Life», що працює в Сумському державному університеті, а також Українську асоціацію освіти дорослих.

На конференції було обговорено багато питань щодо розвитку системи освіти впродовж життя в Європейському Союзі та країнах-кандидатах на членство. Було заплановано низка спільних заходів українських і європейських експертів в сфері освіти дорослих. Допомога і співпраця з українськими колегами, що займаються освітою дорослих – один з пріоритетів діяльності Європейської асоціації освіти дорослих на 2023 рік.

Більш детально про захід та його результати за посиланням: https://conference.eaea.org/annual-events-key-results/