Стажування викладачки кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ в Університеті Женеви

У лютому 2022 року Університет Женеви отримував запити від українських дослідників, які бажали працювати в Університеті. У вересні 11 з них отримали посаду завдяки програмі “Горизонт Академічний” та стипендіям, які фінансувалися приватними фондами та загальним фондом Університету. Більшість з них приєдналися до Факультету наук, де співпрацювали з вченими Університету. У листопаді 2022 року до групи “Системи відновлювальної енергії” секції навколишнього середовища приєдналася викладачка кафедри  економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Ірина Сотник, яка спеціалізується на енергетичних та екологічних питаннях. Близька співпраця між Ректоратом та різними службами Університету Женеви дозволила забезпечити надходження запитів від українських дослідників завдяки полегшенню деяких адміністративних процедур та солідарності університетської спільноти. Ректор Університету Женеви, Ів Флікігер, висловив подяку всім, хто долучився до цього.

Більше інформації можна отримати на сайті Університету Женеви