Угода про співпрацю між Празьким міським університетом та кафедрою бухгалтерського обліку та оподаткування

07.03.2023 відбулася онлайн-зустріч к.е.н., старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Олексіч Ж.А. і д.е.н., доцента кафедри Макаренко І.О. з деканом Бізнес-школи Празького міського університету, почесним професором Університету Тісайд, керівником програми «Магістр міжнародного менеджменту», директором Центру наукових та міждисциплінарних досліджень, Почесним професором Стефано Каваньєтто.

Під час зустрічі були розглянуті наступні питання:

1. Напрямки сучасних тенденцій розвитку науки;
  2. Наукові інтереси представників університету;
  3. Загальна концепція участі в Програмах Erasmus+ для досягнення розвитку співпраці, якості, креативності та інновацій на рівні організацій, професійного розвитку; організація міжнародних конференцій, віртуальних занять з метою сприяння удосконалення євроінтеграційних досліджень тощо.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю.

Ми впевнені, що основою співпраці будуть дружні стосунки, і, в свою чергу, ми готові до продуктивної співпраці в усіх сферах міжнародного співробітництва.