Координатори модулів Жана Моне від УАБС НБУ приєдналися до Української асоціації європейських студій

Викладачі академії Сисоєва Л.Ю. і Євченко Н.Г. стали членами Української асоціації європейських студій, що об’єднує викладачів європейських студій та фахівців у сфері європейської інтеграції з різних країн світу.

Проведення в академії заходів неформальної освіти в форматі зимових та літніх шкіл з питань європейської фінансової інтеграції (координатор Сисоєва Л.Ю.) та організації європейських студій фінансової просвіти (координатор Євченко Н.Г.) стало можливим в рамках грантових проектів ЄС Еразмус+.

За першими підсумками проведених заходів академічні координатори модулів Жана Моне Сисоєва Л.Ю. і Євченко Н.Г. отримали запрошення від президента Української асоціації європейських студій, як входить до Світової асоціації європейських студій, д.ю.н., професора кафедри галузевих правових наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», професора кафедри ім. Жана Моне Романа Петрова увійти до складу Асоціації.

Слід зазначити, що членами Асоціації є викладачі та дослідники європейської інтеграції, представники проєвропейського громадянського суспільства, які реалізують освітні проекти в галузі євростудій, підтримують розвиток євроклубівського руху, надають експертну підтримку євроінтеграційним процесам на національному, регіональному та місцевому рівнях. Українська асоціація європейських студій об’єднує більше двадцяти локальних осередків, майже у всіх регіонах України та підтримує активні партнерські зв’язки з асоціаціями європейських студій в країнах світу.

Членство в Українській асоціації європейських студій дозволить викладачам активно брати участь в проектній діяльності Асоціації, отримувати методичну та практичну допомогу на національному та міжнародному рівнях, брати участь в щорічному конгресі Асоціації, науково – практичних конференціях та семінарах з питань європейської інтеграції, виступати експертами на регіональному рівні, проводити спільні наукові дослідження у сфері європейських студій.

Інформацію підготували
доцент кафедри банківської справи Сисоєва Л.Ю.,
доцент кафедри банківської справи Євченко Н.Г.