В УАБС НБУ відбувся круглий стіл за участю професора Дунайського Університету Кремс (Австрія) Арміна Каммела

17 квітня в рамках модуля Жана Моне «Європейські студії освіти з фінансів» відбувся круглий стіл за участю студентів та аспірантів академії.

Круглий стіл «The Economics of (Financial) Regulation» був проведений запрошеним професором Дунайського Університету Кремс (Австрія) Арміном Каммелом та старшим викладачем кафедри міжнародної економіки академії Ольгою Афанасьєвою. Захід відбувся у рамках модуля Жана Моне грантової програми ЄС Erasmus+, що фінансується Європейським Союзом. Модуль розрахований на студентів, які вивчають економічні дисципліни, або які мають бажання отримати додаткові знання у сфері європейських студій, і передбачає лекції запрошених професорів.

Учасникам круглого стола було запропоновано до розгляду низку наукових статей з тематики фінансового регулювання в США та країнах Європейського співтовариства. Під час обговорення учасники представили власне бачення даної проблематики, дали критичний аналіз інструментів фінансового регулювання та запропоновано можливі шляхи їх застосування в Україні. Під час дискусії обговорювали питання впровадження макропруденційного підходу до фінансового регулювання, законодавства проти лихварства, а також особливості регулювання під час фінансових криз.

Запрошений професор відмітив високий рівень підготовки студентів та аспірантів, які взяли участь у роботі круглого стола. У заході взяли участь студенти 1-5 курсів спеціальностей «Міжнародна економіка», «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Фінанси і кредит» (Банківські технології та процеси), а також аспіранти й викладачі академії.

Усі активні учасники заходу були нагороджені сертифікатами про завершення модуля Жана Моне та отримали заохочувальні подарунки від Інформаційного центру ЄС.

Під час візиту професор Армін Каммел відвідав легкоатлетичний манеж, який приємно вразив гостя наявними в академії спортивними можливостями, музей розвитку банківської справи на Сумщині та історії грошей, музей електронної та офісної техніки, галерею мистецтв “Академічна”.

У рамках візиту відбулась робоча зустріч професора А.Каммела із деканом факультету банківських технологій І.І. Д’яконовою. Гість також дав інтерв’ю студентському телебаченню академії.

За результатами візиту професора Арміна Каммела було досягнуто домовленостей щодо подальшого розвитку співпраці як між вишами, так і в напрямі проведення спільних наукових досліджень.

УАБС НБУ

Відрадно, що професор Армін Каммел уже з Австрії схвально відгукнувся про візит до академії на сторінці Linkedin, зазначивши, що для нього було великою честю приїхати до Сум та провести навчальний семінар, а також поспілкуватись з чудовими студентами та посадовими особами академії. Професор А. Каммел висловив також сподівання щодо подальшої плідної співпраці.

Інформацію підготували
старший викладач кафедри міжнародної економіки О.Б. Афанасьєва,