Викладачі УАБС НБУ провели семінар для вчителів у рамках модуля Жана Моне

27 травня у Інформаційно-методологічному центрі Сумського міського управління освіти викладачі кафедри банківської справи провели семінар з питань підвищення фінансової грамотності для вчителів шкіл.

Семінар проведено в рамках модуля Жана Моне «Європейські студії освіти з фінансів», що фінансується Європейським Союзом.

Участь у семінарі взяли вчителі економіки та методисти шкіл м. Суми, а також спеціалісти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Завідувач кафедри банківської справи, д.е.н., професор Васильєва Т.А. та викладачі доц. Бєлова І.В. та доц. Євченко Н.Г. ознайомили учасників семінару із сучасними можливостями та інструментами фінансово-банківської діяльності та власних фінансів: планування власного бюджету, банківськими послугами, небанківськими фінансовими послугами, ризиками споживачів фінансових послуг, основами захисту прав споживачів фінансових послуг, відмінностями національного та європейського досвіду у цих сферах.

Особливу увагу професор ВасильєваТ.А. приділила особливостям методики викладання економічних дисциплін учням середньої та старшої вікових груп.

По закінченню семінару відбулося обговорення основних проблемних питань, учасники представили власні точки зору щодо перспектив розвитку фінансового сектору в Україні.

Підсумком заходу стало вручення сертифікатів, що підтверджують участь у модулі Жана Моне.

Висловлюємо щиру подяку методисту Інформаційно-методологічного центру департаменту Сумського міського управління освіти Голобородько Н.В. за допомогу та сприяння в організації даного заходу.

banking-19-06-2015-001 banking-19-06-2015-002

Інформацію підготували