Онлайн-лекція професора Алесіо Моро в рамках модуля Жана Моне

27 травня в рамках модуля Жана Моне у літературній вітальні Наукової бібліотеки було проведено онлайн-лекцію професора Алесіо Моро з Університету Кальярі (м. Кальярі, Італія)

На запрошення старшого викладача кафедри міжнародної економіки Афанасьєвої О.Б. професором Алесіо Моро в режимі скайп-конференції проведено лекцію на тему «Structural change in Europe: a comparison with other countries» («Структурні зміни в Європі: порівняння з іншими країнами»).

Під час лекції професор представив результати дослідження характеру структурних змін в економіці розвинутих країн світу, зокрема США, Японії, Кореї, а також країн Європейського Союзу. Як свідчать результати проведеного науковцем моделювання структури ВВП, роль сільського господарства в економіці досліджуваних країн поступово зменшується, натомість суттєво зростає питома вага сфери послуг.

Окрему увагу лектором було приділено впливу структурних змін в економіці на рівень зайнятості населення, обрання спеціальності та сфери діяльності майбутніми абітурієнтами.

Лекцію відвідали студенти 5 курсу спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Банківська справа», а також викладачі академії.

Захід відбувся у рамках модуля Жана Моне грантової програми Erasmus+, що фінансується Європейським Союзом. Модуль розрахований на студентів, які вивчають економічні дисципліни, або які мають бажання отримати додаткові знання у сфері європейських студій, і передбачає лекції запрошених професорів.

jm-28-05-2015-002

Інформацію підготували