Подяка від Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди

До університету надійшла подяка від адміністрації КУ “Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди” та завідувача туберкульозного відділення заступнику директора з виховної роботи Аллі Григорівні Яровій, директору культурно-мистецького центру СумДУ Роману Миколайовичу Левченку, керівнику театральної студії “Кураж” Ірині Володимирівні Небиловій, а також студентам студії за багаторічну співпрацю та благодійну допомогу пацієнтам туберкульозного відділення у проведенні свят Святого Миколая та Дня захисту дітей.

Нагадаємо, що 21 грудня, театральна студія “Кураж” відвідала лікарню Святої Зінаїди в рамках щорічної акції “Подаруй дітям казку”. На кошти (1035 грн), що були зібрані силами викладачів та студентів нашого інституту були закуплені солодкі подарунки, фрукти, різноманітні канцтовари і подарунки!

Дякуємо усім, хто долучився до цієї благодійної справи!

Інформацію підготувала
Альона Тонконіг