Конкурс новорічних прикрас в гуртожитку ННІБТ “УАБС”

В передостанній день 2016 року в гуртожитку ННІБТ “УАБС” №1А фінішував фотоконкурс на кращий новорічний декор кімнат до зимових свят «Святкові шати».

Комфорт і затишок, що панують в гуртожитках нашого навчального закладу, – ні для кого не секрет. І наші студенти, які проживають тут під час навчання, як правило, цінують їх, підтримують і постійно вдосконалюють, справедливо називаючи свої гуртожитки «другою домівкою». Але передноворічні дні – то особливий час, коли кімнати, як в дитинстві, наповнюються дивовижною атмосферою неповторної зимової казки. Що тільки для цього не застосовується: прикрашені новорічними іграшками ялинки і різнокольорові вогники, переливчастий «дощик» і мереживні сніжинки, авторські новорічні композиції і малюнки на вікнах, оригінальні прикраси у стилі handmaid і креативні сувеніри.

На нашу думку, повз такі витвори фантазії не можливо пройти, тим більше – не помітити їх і не відмітити. Ось так і виникла ідея своєрідного конкурсу краси серед святково оздоблених кімнат. Вибирали переможця шляхом відкритого голосування в інтернеті, де були розміщені фото прикрас – претендентів. На погляд організаторів, кожна без винятку робота заслуговувала на перемогу, але конкурс – це, все ж таки, змагання. З великим відривом від суперників отримали майже однакову кількість переможних балів одночасно 2 кімнати гуртожитку №1А – к.511 (Черкай Олександра – Бойко Анна (ОА-51а) та к.605 (Онщенко Ірина – Бончукова Ольга (ІФЕМ ім. Балацького).

Ще перед початком конкурсу організатори пообіцяли нагороду за перемогу – публікацію фото прикрашеної кімнати на офіційному сайті ІБТ УАБС. Але в житті завжди є місце для сюрпризу ( особливо в цей чарівний новорічно – різдвяний час), тому ми пропонуємо вашій увазі всі фото, які взяли участь в нашому конкурсі. Дуже хочемо, що цей наш невеличкий фотовернісаж додав вам святкових емоцій, викликав приємні спогади і теплу посмішку. Часточку своїх сердець і творчість своїх рук вам подарували:

учасники конкурсу:

• Тютюнник Маргарита (ОА-41а) і Власенко Марина (Ф-42а) – к. 302;
  • Пустовіт Анна і Солодуха Марія (ОА-41а) – к.416;
  • Максименко Юлія (Ф-33а) і Чорна Світлана (ф-32а) – к.516;
  • Білоус Юлія І Топтун Юлія ( ІФЕМ ім. Балацького) – к.606;
  • Липка Євгенія і Біла Анастасія (магістратура ІБТ) – к.703;
  • Пушкалова Яна (Ф-42а) і Руденок Марина(Ф-43а) – к.705;
  • Пісна Альона і Тарасенко Вікторія (Ф-33а) – к.710;
  • Басова Юлія і Волик Ксенія (Ф-32а) – к. 719;
  • Борт Ніколь (ф-42а) і Бондаренко Катерина (ОА-33а) – к.805;
  • Шморгун Кирило (ОА-33а) і Співаков Владислав (ОА-51а) – к. 915;
  • Тонконог Альона Ігорівна (співробітник ІБТ) – к.206;

переможці:

• к.511 (Черкай Олександра – Бойко Анна (ОА-51а)
  • к.605 (Онщенко Ірина – Бончукова Ольга (ІФЕМ ім. Балацького),

а також – організатор і технічний директор конкурсу в.о. голови ради гуртожитку №1А Бородавка Валерій (Ф-52а).