Черговий грант на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування ННІБТ «УАБС»

Продовжуючи традиції активної участі кафедри фінансів, банківської справи та страхування в громадській діяльності міста, члени кафедри за результатами конкурсного відбору отримали грант від Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації на реалізацію проекту «Твій професійний путівник».

Проект, що отримав фінансову підтримку на 2017 рік, реалізується в рамках освітньої ініціативи – Центру освітнього консалтингу #STUDYSPACE та на умовах партнерства з громадською організацією «Рада молодих вчених».

Мета проекту «Твій професійний путівник» полягає в тому, щоб розвинути у школярів навички свідомого та відповідального вибору майбутньої професії, а також забезпечити рівність освітніх та професійних можливостей для молоді Сумщини. Цільовою аудиторією проекту є учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

Завдання проекту передбачають:

• поглиблення знань школярів міста Суми та Сумської області про сучасні підходи та принципи вибору професії у XXI столітті;
  • ознайомлення з методиками визначення професійних інтересів, схильностей та здібностей з використанням психологічних тестів та діагностичних модулів;
  • формування уявлення про світові та вітчизняні тенденції ринку праці та навички, необхідні у 2020-2030 рр.;
  • формування відповідальності та свідомості у молоді щодо питання вибору своєї майбутньої професії;
  • формування навички визначення професії на основі перетину професійних інтересів, здібностей та тенденцій і прогнозів ринку.

Проект передбачає:

1. Проведення діагностико-консультативних сесій та тренінгів для активних школярів міста Суми та виїзних – для школярів районів Сумської області. Кожна сесія розрахована на один повний робочий день та включає: 1) групову та індивідуальні консультації практикуючого психолога щодо результатів дистанційного тестування професійних здібностей та інтересів; 2) груповий тренінг з формування навичок вибору професії; 3) воркшоп щодо тенденцій ринку праці та навичок, потрібних у 2020-2030 рр.
  2. Розробку електронного довідника «Мій шлях до вибору професії», що буде містити покрокові рекомендації щодо формування навичок свідомого вибору професії у молоді, короткі аналітичні огляди основних освітніх трендів, посилання на відкриті освітні онлайн-ресурси.

Термін реалізації проекту: березень – жовтень 2017р.

Над розробкою проекту працювали: Васильєва Тетяна Анатоліївна, Буряк Анна Володимирівна, Кривич Яна Миколаївна.

Бажаючих долучитися до реалізації проекту звертатись до керівника проекту – Буряк Анни Володимирівни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Інформацію підготувала
доцент кафедри фінансів, банківської