«Музика без меж»

З нагоди Всесвітнього дня музики у гуртожитку №2а ННІБТ»УАБС» 2 жовтня відбулася концертна програма, яку підготувала талановита молодь.

Сучасне життя важко уявити без музики. Здається, немає людини, яка була б байдужо до неї. Щодня ми і самі не помічаємо, як мелодійні звуки супроводжують нас усе наше життя. І було б несправедливо не виділити дату в календарі для святкування цього прекрасного явища – музики.

Студенти  гуртожитку 2а не змогли залишитися байдужими у цей день. Адже саме тут мешкає багато талановитих співаків та музикантів. Тому 2 жовтня було вирішено провести вечір музики. Всі бажаючі зібралися в кімнаті відпочинку, щоб послухати гру та спів своїх друзів та сусідів.

Поціновувачі музики насолоджувалися витонченою грою на гітарах, флейті та фортепіано, а також заслуховувалися мелодійними голосами мешканців гуртожитку: Антона Сидоренка та Олега Брацюна, Наталії Обідець, Сергія Сіренького, Анни Баранової, Людмили Підопригори. Весь зал дружно підспівував знайомим мотивам та просив виконавців заспівати ще по декілька пісень.

Тому можна заявити, що така практика для студентів нашого гуртожитку є дуже приємною та бажаною. І незалежно від дати на календарі такі концерти неодмінно будуть влаштовуватися ще не раз.