Участь викладача інституту в міжнародній конференції у Норвегії

В Україні та Норвегії розробляються інноваційні IT-рішення, які мають високий потенціал для підвищення продуктивності праці та покращення надання послуг у державному та приватному секторах. Ринок праці в Україні характеризується наявністю значної кількості кваліфікованих працівників  у сфері інформаційних технологій, які у співпраці із закордонними  партнерами розробляють та впроваджують інноваційні програмні рішення у закордонних компаніях. Це відкриває нові можливості для співпраці між Україною та Норвегією.

У межах Інноваційного тижня в Осло доцент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінова Юлія Сергіївна прийняла участь в роботі міжнародної конференції “Цифровізація: як досягти успіху при транскордонній співпраці?” (27-29 вересня 2017 року, Осло, Норвегія). Конференція проходила у форматі двох панельних сесій. На першій панелі провідні політики, експерти та лідери бізнесу ділилися своїм поглядом на аутсорсинг. Друга панель була присвячена питанням  залучення спеціалістів із ІТ сфери із різних країни, в тому числі з України. Організаторами конференції виступили Норвезько-українська торговельна палата (NUCC), Міжнародний дім Осло (OIH) та Українська асоціація венчурного та приватного капіталу з України (UVCA).