У СумДУ ВІДКРИЄТЬСЯ СТІНА АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

24-25 жовтня 2017 року в СумДУ відбудеться відкриття «стіни доброчесності» в рамках інформаційно-освітнього проекту “Академічна культура та принципи доброчесності в СумДУ”. Стіна презентуватиме візуальний символ доброчесності, розроблений студентами, а також результати конкурсу студентських творчих робіт на тему академічних принципів доброчесності.

У вересні-жовтні 2017 року в СумДУ було запущено інформаційно-освітній проект “Академічна культура та принципи доброчесності в СумДУ”, що реалізується в рамках мікро-гранту від “Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP”.

З метою підтримки духу високої академічної культури у спільноті Сумського державного університету серед студентів закладу було оголошено конкурс із розробки візуальних прикладів ситуацій або символів доброчесності. Творчі роботи стануть віддзеркаленням креативного бачення високих академічних моральних цінностей, соціальної активності та відповідальності під час навчання/викладання/проведення наукової діяльності на основі принципів академічної доброчесності.

Умовами конкурсу передбачено призовий фонд в 3000 гривень, що буде розподілено серед п’яти найкращих робіт. Нагадуємо, дедлайн подачі робіт – до 20 жовтня 2017 року.

Фото роботи необхідно надіслати на поштову скриньку координатора проекту: к.е.н., доцента кафедри міжнародної економіки ННІ БТ “УАБС” Сумського державного університету Замори Оксани Михайлівни: pantomimaATukr.net. З відібраними кандидатами конкурсна комісія сконтактує для представлення роботи особисто.

Stina2 web_logo