Практичний семінар «Пенсії: вчора, сьогодні, завтра»

11 жовтня 2017 року в рамках діяльності Центру консультаційної підтримки і облікового супроводження (кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування), за участі директора страхової компанії ТАС Ірини Михайлівни Григорець, відбувся практичний семінар «Пенсії: вчора, сьогодні, завтра».

У даному заході приймали участь студенти старших курсів спеціальності «Облік і оподаткування». Під час семінару розглядалися історичні аспекти  виникнення пенсійного забезпечення та етапи його трансформації у сучасну пенсійну систему. Також були проаналізовані  особливості вітчизняної реформи пенсійного забезпечення, зокрема її проблемні аспекти та перспективні напрямки розвитку. Крім того, лектором розглядалися питання участі недержавних структур у формуванні системи пенсійного забезпечення, зокрема можливості використання молоддю послуг страхових компаній у сфері недержавного пенсійного забезпечення. Під час семінару студенти виявили інтерес до обговорення питань щодо впливу пенсійної реформи на молоде покоління.

Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування висловлює щиру вдячність Ірині Михайлівні за ознайомлення студентів з практичними аспектами функціонування системи пенсійного забезпечення; адже ці знання дозволять молодим людям більш свідомо планувати своє майбутнє.

pens2 pens3