Підходи до управління ризиками сучасного цифрового банку від АТ «Райффайзен Банк»

5 березня 2023 року відбулась зустріч з фахівцями-практиками АТ «Райффайзен Банк».

В рамках он-лайн заняття студенти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» рівня бакалавр та магістр, ознайомились з можливостями та перевагами роботи в АТ «Райффайзен Банк». Також у своїй доповіді провідний експерт з розвитку роботодавця Департаменту персонал, Петриченко Дмитро, визначив основні компетенції для роботи в банку.

Під час заняття Зубенко Володимир, головний менеджер з моделювання та бізнес аналітики, Департамент корпоративних ризиків, представив доповідь на тему: «Підходи до управління ризиками сучасного цифрового банку». В рамках якої було визначено види ризиків, фактори впливу, інструментарій з моделювання ризиків, а також можливості використання штучного інтелекту для вирішення завдань в даній проблематиці.

Кафедра фінансових технологій і підприємства висловлює велику вдячність   фахівцям АТ «Райффайзен Банк» за співпрацю.