9 березня 2024 року Навчально науковий інститут БіЕМ відвідали учні старшої школи міста Суми.

Під час візиту школярів ознайомили з можливостями поведінкової лабораторії. Поведінкова лабораторія кафедри маркетингу Сумського державного університету є передовим науковим центром, який спеціалізується на дослідженні людської поведінки і сприйняття. Лабораторія обладнана унікальним обладнанням, яке дозволяє відстежувати зорові реакції людей, серцевий ритм та реакції на певні стимули. Аналізуючи ці дані, ми можемо зрозуміти, як емоційний стан людини впливає на її прийняття рішень та сприйняття продуктів. Також для гостей було організовано спілкування у неформальній атмосфері зі студентським директоратом БіЕМу. Під час якого учасники заходу мали змогу поспілкуватися на тему студентського самоврядування, особливостей навчання та організації дозвілля.