Перше заняття програми віртуальної мобільності “Економетрика” між СумДУ та MJPRU

3 квітня відбулося перше заняття в раках програми віртуальної мобільності “Економетрика”, запущеної Сумським державним університетом та з Університетом Махатми Джіотіби Пхуле Рохілкханд (MJPRU, м. Барейлі, Індія). Заняття було присвячене темі “Основи багатовимірного статистичного аналізу з використанням програмного забезпечення Statgraphics”.

Головною спікеркою заняття була доцентка кафедри економічної кібернетики Віталія Койбічук. Разом з нею учасники заглибилися в описовий, кластерний та дискримінантний аналіз. Завдяки практичному застосуванню програмного забезпечення Statgraphics, учасники отримали цінний практичний досвід у проведенні багатовимірного статистичного аналізу, що є важливою навичкою в сучасних соціально-економічних дослідженнях.

Ми вдячні всім учасникам за їх активну участь та внесок у програму віртуальної мобільності “Економетрика” та з нетерпінням чекаємо на майбутні зустрічі, де ми разом продовжимо досліджувати та поглиблювати наше розуміння економетрики.