Онлайн-лекція для слухачів програми підвищення кваліфікації (CAS) «Відновлення України» Федерального інституту технологій в Цюріху

29 листопада 2023 року д.е.н., проф. Ірина Сотник, професорка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування (ЕПБА) Сумського державного університету прочитала онлайн-лекцію на тему “Енергетична безпека, енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: минуле, сучасне та майбутнє” для слухачів програми підвищення кваліфікації (CAS) «Відновлення України» Федерального інституту технологій в Цюріху, Швейцарія. Слухачі ознайомились зі станом енергетичної безпеки України, досвідом застосування економічних механізмів підвищення енергоефективності та відновлюваної енергетики, перспективними напрямами повоєної розбудови енергетичного сектора України, у тому числі сценаріями розвитку сектору електроенергетики до 2035 року, розробленими лекторкою у співпраці з вченими дослідницької групи Відновлюваних енергетичних систем Університету Женеви. Лекція викликала значний інтерес у слухачів та жваву дискусію в аудиторії.