Проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Управлінські парадигми сталого розвитку та інклюзивного економічного зростання»

30 листопада кафедрою управління імені Олега Балацького було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Управлінські парадигми сталого розвитку та інклюзивного економічного зростання». В рамках заходу науковці мали змогу обговорити актуальні та дискусійні питання сучасної управлінської науки. Тематика конференції охоплювала такі напрямки, як менеджмент організацій, публічне управління та адміністрування, організація і управління в охороні здоров’я, екологічний менеджмент і економіка природокористування, а також управління проектами.

З вітальним словом виступили завідувач кафедри управління імені Олега Балацького Ігор Рекуненко, в. о. директора ННІ БіЕМ Олексій Люльов, старший викладач кафедри управління імені Олега Балацького Тетяна Майборода та професор університету Газіосманпаша Четін Бекташ (Туреччина).

Серед спікерів конференції були дослідники, викладачі, аспіранти та студенти закладів вищої освіти України, Польщі, Литви та ін. Ґрунтовними та актуальними були також доповіді викладачів кафедри, зокрема Олени Павленко, Тетяни Бондар, Юлії Мирошниченко та аспірантки Інни Балагуровської.

До збірника тез конференції увійшли понад 120 робіт науковців з більш ніж 35 закладів України та Європи (Словацької Республіки, Великобританії, Литви та Польщі).

Дякуємо всім колегам-науковцям за участь у конференції та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.