В академії проведено І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики

25 лютого 2011 року кафедрою вищої математики та інформатики ДВНЗ “УАБС НБУ” був проведений І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики серед студентів академії.

До складу журі олімпіади увійшли викладачі кафедри: доц. Яценко В.В. – голова, доц. Кунцев С.В., асистент Койбічук В.В. – члени журі.

В олімпіаді взяли участь 24 студенти 1-го, 3-го курсів груп БС-03, БС-02, ОА-03, МЕ-01, ЕК-81.

За підсумками олімпіади переможцями визнано:

• І місце – Акіменко Володимир Ігорович (ЕК-81);
  • ІІ місце – Следзь Маргарита Олександрівна (БС-02);
  • ІІІ місце – Козлов Максим Сергійович (БС-02).

Переможця олімпіади Акіменко В. (ЕК-81) кафедра рекомендує до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, що відбудеться у травні 2011 року в Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди.

Зичимо подальших успіхів переможцям!