Пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Банківська справа

21 лютого 2011 року на базі кафедри банківської справи Академії було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» серед студентів.

В олімпіаді прийняли участь 26 кращих студентів III-V курсів, таких груп: БС-81,82,83, БС-71,72,73, МБС-01,02.

Конкурсні завдання складалися з 50 тестів, 2-х практичних та 2-х творчих завдань таких предметів:

• “Гроші і кредит”,
  • “Аналіз банківської діяльності”,
  • “Банківські операції”,
  • “Фінансовий облік у банку”,
  • “Фінансовий менеджмент у банку”,
  • “Інвестиційне кредитування”,
  • “Організація контролю в банку”,
  • “Центральний банк і грошово-кредитна політика”,
  • “Банківський нагляд”.

За підсумками олімпіади переможцями визнано:

• І місце – Мішеніна Марина, студентка V курсу, групи МБС-02;
  • ІІ місце – Палій Вячеслав – студент V курсу, групи МБС-01;
  • ІІІ місце – Калюжна Ганна – студентка IV курсу, групи БС-71.

Студентів Мішеніну Марину та Палія Вячеслава було рекомендовано до участі у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Банківська справа”, що відбудеться 4-7 квітня 2011 року у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Львів).

Зазначимо, що Мішеніна Марина у 2010 році вже приймала участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Банківська справа” і посіла II місце.

Зичимо подальших успіхів переможцям!