Проведено І тур олімпіади з дисциплін, що викладаються на кафедрі менеджменту

В академії проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін, що викладаються на кафедрі менеджменту.

Викладачами кафедри менеджменту ДВНЗ “УАБС НБУ” було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів УАБС НБУ за наступними дисциплінами «Екологія», «Регіональна економіка», «Менеджмент», «Маркетинг», «Безпека життєдіяльності».

Голова журі – завідувач кафедри, д.е.н., проф. Васильєва Т.А.

До складу журі олімпіади увійшли викладачі кафедри: к.е.н.доц. Гончарова М.Л., к.е.н. доц. Розкошна О.А., к.е.н. доц. Мартиненко, к.е.н. доц. Бондаренко А.Ф., к.е.н. доц. Процик Т.В., ст. викладач Гордієнко В.П., ст. викладач Циганюк Д.Л.

• З дисципліни «Екологія» переможцями олімпіади визнано:
    • І місце – Шевченко Марія Сергіївна (МЕ-01)
    • ІІ місце – Мірошниченко Маргарита Володимирівна (Ф-01)
    • ІІІ місце – Литвиненко Владислав Ігорович (МЕ-01)

Цих студентів кафедра менеджменту рекомендує до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади, що відбудеться у квітні 2011 року на базі Одеського державного екологічного університету.

• З дисципліни «Регіональна економіка» переможцями олімпіади визнано:
    • І місце – Божко Олександр Олексійович (Ф-01)
    • ІІ місце – Стадник Олена Вікторівна (Ф-02)
    • ІІІ місце – Вусик Вікторія Володимирівна (ОА-03)

Цих студентів кафедра менеджменту рекомендує до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади, що відбудеться у травні 2011 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет»

• З дисципліни «Менеджмент» переможцями олімпіади визнано:
    • І місце – Лапіна Юлія Григорівна (ММЕ-01)
    • ІІ місце – Павловська Єлизавета Олександрівна (ММЕ-02)
    • ІІІ місце – Лисенко Варвара Сергіївна (ММ-02)

Цих студентів кафедра менеджменту рекомендує до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади, що відбудеться у квітні 2011 року у Донецькому державному університет управління

• З дисципліни «Маркетинг» переможцями олімпіади визнано:
    • І місце – Лук‘яненко Яна Сергіївна (Ф-82)
    • ІІ місце – Ніколенко Любов Вікторівна (Ф-82)
    • ІІІ місце – Омардібірова Амінат Нурахманівна (Ф-82)

Цих студентів кафедра менеджменту рекомендує до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади, що відбудеться у квітні у Київському національному торговельно-економічному університеті

• З дисципліни «Безпека життєдіяльності» переможцями олімпіади визнано:
    • І місце – Манжула Іван Павлович (ЕК71)
    • ІІ місце – Остапчук Анна Ігорівна (ЕК-71)
    • ІІІ місце – Кулініч Наталья Володимирівна (ЕК-71)

Цих студентів кафедра менеджменту рекомендує до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади, що відбудеться у квітні у Сумському державному університету.

Бажаємо всім переможцям подальших успіхів!