Було проведено І тур олімпіади на кафедрі теоретичної і прикладної економіки

Викладачами кафедри теоретичної і прикладної економіки було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів ДВНЗ «УАБС НБУ» за наступними дисциплінами «Економіка підприємства» та «Економіка праці і соціально-трудові відносини».

Голова журі – завідувач кафедри, д.е.н., проф. Кривенко Л.В.

До складу журі олімпіади увійшли викладачі кафедри: доц., к.е.н. Дутченко О.М., доц., к.е.н. Балацький Є.О., доц., к.е.н. Подлєсна В.Г., доц., к.і.н. Ткаченко І.В., ст. викл., к.е.н. Гузь М.М., асистент. Ярошенко О.В.

В олімпіадах взяли участь студенти другого та третього курсу з груп МЕ-92, БС-91, БС-93, ЕК-82, Ф-81,92 та БС-82, 83.

• З дисципліни «Економіка підприємства» переможцями олімпіади стали:
    • І місце – Рабушенко Антон (БС-92)
    • ІІ місце – Радченко Дар’я (ЕК-92)
    • ІІІ місце – Логінов Марк (БС-91)
  • З дисципліни «Економіка праці і соціально-трудові відносини» переможцями олімпіади стали:
    • І місце – Захожий Віталій (БС-83)
    • ІІ місце – Мунтян Віктор (БС-82)
    • ІІІ місце – Коток Микола (Ф-81)

Переможців перших турів кафедра теоретичної і прикладної економіки рекомендує до участі у ІІ-их турах Всеукраїнських олімпіад.