Успішна участь у Всеукраїнській олімпіаді з економічної кібернетики

15-17 квітня 2014 р. на базі Черкаського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Економічна кібернетика”. В олімпіаді взяли участь 38 студентів провідних вищих навчальних закладів України. Академію представляли студент групи МЕК-31 Бойков Вадим Володимирович і студент групи ЕК-01 Концедал Богдан Сергійович. Завідувач кафедри економічної кібернетики Гриценко К.Г. взяв участь в олімпіаді як член журі.

Олімпіада проводилася в два тури: теоретичний (аналітичне розв’язання кібернетичних задач) і практичний (розв’язання задач з використанням персональних комп’ютерів). За результатами олімпіади Бойков Вадим Володимирович зайняв 6 місце у загальному заліку, а Концедал Богдан Сергійович – 9 місце. Отриманий студентами досвід розв’язання складних олімпіадних задач сприятиме їх становленню як майбутніх фахівців з економічної кібернетики.

Вітаємо наших студентів і бажаємо подальших наукових досягнень.

Інформацію підготував
завідувач кафедри економічної кібернетики