Перемога у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності Управління фінансово-економічною безпекою

14-16 квітня 2014 року на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Управління фінансово-економічною безпекою”.

Українську академію банківської справи на ньому гідно представили переможці І туру, що проходив в академії у лютому поточного року – студенти 5 курсу обліково-фінансового факультету Штурко Андрій (гр. МУФЕБ-31) та Коренев Костянтин (гр. МФ-32).

За результатами виконання тестових, практичних та ситуаційних завдань Штурко Андрій зайняв 1 місце, а Коренев Костянтин – 13 місце серед представників ВНЗ України. Штурко Андрій був нагороджений дипломом І ступеня та подарунком.

Д.е.н., доцент кафедри фінансів Рекуненко І.І. був запрошений до складу журі даного заходу.

Кафедра фінансів вітає студентів із черговою перемогою та бажає подальших успіхів в реалізації власного потенціалу у навчанні, науці, роботі та особистому житті!

УАБС НБУ

Інформацію підготував