Результати Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності

17-19 квітня 2014 року у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” (м. Харків) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Інтелектуальна власність”. Академію представляли студенти 5 курсу групи МБС-31 Калініченко Луіза, Максименка Олександр і Теслик Тетяна.

Загалом, в олімпіаді взяли участь 147 студентів із 39 вищих навчальних закладів України. Олімпіада проводилась за двома напрямками:

• для студентів, що навчаються за спеціальністю “Інтелектуальна власність”;
  • для студентів, що вивчають дисципліну “Інтелектуальна власність”.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Інтелектуальна власність” проходив у два тури:

• I-й тур – теоретичний. Учасникам було запропоновано три запитання: одне запитання з права інтелектуальної власності, друге запитання – з маркетингу та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності; третє запитання – з економіки, організаційних засад управління інтелектуальною власністю та творчо-креативної діяльності підприємств та організацій по створенню об’єктів інтелектуальної власності. Форма проведення першого туру – письмова робота.
  • ІІ-й тур – практичний. Учасникам було запропоновано сорок практичних запитань за всіма напрямками, що пов’язані з економікою, менеджментом, маркетингом, правовою охороною та правовим захистом інтелектуальної власності. Форма проведення другого туру – тестування.

Перевірку робіт учасників та визначення переможців олімпіади здійснювало журі під головуванням Дорожка Григорія Костянтиновича – к.т.н., доцента, зав. кафедри інтелектуальної власності і права Приазовського державного технічного університету (м. Маріуполь). До складу журі увійшли професор Солощук М.М., професор Матросов О.Д., професор Перерва П.Г., професор Борзенко В.І., профпрофесор Савченко О.І.

За підсумками Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Інтелектуальна власність” серед студентів, що вивчають дисципліну “Інтелектуальна власність” студентка 5 курсу групи МБС-31 Калініченко Луіза посіла 7 місце, а студентка 5 курсу групи МБС-31 Теслик Тетяна була дев’ятою.

Студенти отримали грамоти від оргкомітету jлімпіади, а також сертифікати учасників школи-семінару “Актуальні питання та перспективи інтелектуальної власності в Україні”, що відбувся 19 квітня 2014 р.

УАБС НБУ

Інформацію підготувала