Участь у Всеукраїнській олімпіаді з прикладної економіки

11 квітня 2014 р. в приміщенні Київської школи економіки (KSE) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної економіки. Для участі в олімпіаді було запрошено студентів групи ЕК-22 Ропаєву Анну та студента групи ЕК-01 Корнєва Євгена.

Фінальному туру передувала участь у І етапі (он-лайн), де студентам потрібно було за одну годину виконати 20 тестових завдань та набрати якомога більше балів. Не дивлячись на те, що студенти академії вперше приймають участь в олімпіаді з прикладної економіки, кібернетики гідно справилися з даним завданням та були запрошені до фіналу.

Студентам були запропоновані конкурсні завдання з наступних розділів навчальної програми:

• Економіко-математичні методи та моделі: оптимізаційні методи та моделі;
  • Економіко-математичні методи та моделі: економетрика;
  • Теорія ймовірності;
  • Дослідження операцій.

Отриманий студентами досвід розв’язання складних завдань з прикладної економіки дозволить краще зрозуміти можливості застосування математичних методів при рішенні реальних економічних задач.

На жаль, в цьому році призових місць наші студенти не зайняли, однак, вихід у фінал – це гарний результат. Сподіваємося, що студенти і наступного року прийматимуть участь в цій олімпіаді та привезуть академії перемогу!

Інформацію підготувала
асистент кафедри економічної кібернетики