Участь у роботі журі Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики

За запрошенням організаційного комітету завідувач кафедри вищої математики та інформатики В.В. Яценко брав участь у роботі журі другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформатика”.

Другий етап олімпіади для студентів вищих навчальних закладів України був проведений на базі кафедри інформатики Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, м. Харків.

Об’єктивність оцінювання робіт учасників забезпечували такі фактори та заходи: шифрування робіт без вказівки прізвищ авторів, наявність у журі викладачів з різних ВНЗ України, перевірка кожної роботи групою викладачів, залучення викладачів-фахівців у галузі ІТ.

Активно обговорювались професійні питання щодо методик викладання інформатики для студентів економічних спеціальностей, застосування новітніх програмних засобів у навчальному процесі, перспектив розвитку ІТ-галузі членами журі у час вільний від перевірки робіт конкурсантів.

УАБС НБУ

Інформацію підготував
завідувач кафедри вищої математики та інформатики
В.В. Яценко