Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з “Міжнародної економіки”

24-25 квітня 2014 року гостинно зустрів Київський національний торговельно-економічний університет учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Міжнародна економіка”, що прибули з Донецька, Дніпропетровська, Львова, Полтави, Тернополя та інших міст України з прагненням до перемоги та бажанням дружнього спілкування.

Учасники всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Міжнародна економіка” змагалися у рівні теоретичних знань та умінні їх застосовувати при вирішенні складних ситуаційних вправ з дисциплін: економіка підприємства, міжнародна економіка, регіональна економіка, міжнародна економічна діяльність України, міжнародний маркетинг, міжнародні фінанси, міжнародний менеджмент, управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства, міжнародні стратегії економічного розвитку.

Приємно відзначити, що студенти Державного вищого навчального закладу “Українська академія банківської справи Національного банку України” спеціальності “Міжнародна економіка” Хомутенко Ярослав Володимирович (5 курс, гр. ММЕ-31) та Литвиненко Владислав Ігорович (4 курс, гр. МЕ-01) за результатами двох етапів Олімпіади, що включали виконання тестових завдань та розв’язання ситуаційних вправ отримали наступні відзнаки:

• Хомутенко Ярослав Володимирович – грамота за оригінальність рішення ситуаційної вправи;
  • Литвиненко Владислав Ігорович – грамота за глибоке знання теоретичних основ.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!

Інформацію підготувала
доцент кафедри міжнародної економіки