Успіхи на Всеукраїнській олімпіаді з правознавства

14-17 квітня 2014 року команда юридичного факультету академії у складі студентів третього курсу Мусієнко Наталії та Острого Дмитра, а також студентки четвертого курсу Проскурні Катерини взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Правознавство”, проведеного на базі юридичного факультету ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

У розробці завдань ІІ етапу олімпіади та роботі журі прийняли участь асистент кафедри державно-правових дисциплін Кунцевич Марія Павлівна та доцент кафедри державно-правових дисциплін Завгородня Владислава Миколаївна.

Учасниками олімпіади стали понад 100 студентів, які представляли 50 вищих навчальних закладів з усієї України. За результатами участі у командному турі олімпіади, в якому учасникам були запропоновані завдання із 18 юридичних навчальних дисциплін, команда юридичного факультету академії нагороджена дипломом ІІ ступеня. Усі члени команди академії показали високі результати і отримали право участі у індивідуальному турі змагання.

В індивідуальному турі олімпіади, що відбувся 16 квітня, учасникам були запропоновані завдання із 10 юридичних навчальних дисциплін. За його результатами студентка групи П-01 Проскурня Катерина посіла 18 місце, студент групи П-12 Острий Дмитро – 15 місце, а студентка групи П-12 Мусієнко Наталія – 10 місце, за що була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Усі учасники олімпіади отримали сертифікати.

Вітаємо наших студентів та бажаємо успіху наступного року!

Інформацію підготувала
асистент кафедри державно-правових дисциплін