Подяки за участь в олімпіаді

Участь студентів 5 курсу (групи МФ-31 та МФ-32) Бондаркової Дар’ї та Рака Олександра у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму “Державні фінанси”. На адресу ДВНЗ “Українська академія банківської справи Національного банку України” надійшла подяка на ім’я к.е.н., доцента кафедри фінансів Конопліної Ю.С. за участь у роботі апеляційної комісії.

Участь студентів 5 курсу (групи МФ-31 та МФ-32) Бондаркової Дар’ї та Рака Олександра у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму “Державні фінанси”, що відбулася 7-10 квітня 2014 р. у Хмельницькому національному університеті, отримала приємне продовження. На адресу ДВНЗ “Українська академія банківської справи Національного банку України” надійшла подяка на ім’я к.е.н., доцента кафедри фінансів Конопліної Ю.С. за участь у роботі апеляційної комісії.

Також, що найбільш відрадно, подяки отримали Бондаркова Дар’я та Рак Олександр. Це є підтвердженням того, що студенти нашого вищого навчального закладу зайняли IV командне місце.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів та нових творчих досягнень!

Інформацію підготувала
доцент кафедри фінансів