Результати II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Облік і аудит”

На базі Тернопільського національного економічного університету 14-16 травня 2014 року був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Облік і аудит” серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. В олімпіаді взяли участь студенти з 64 провідних вищих навчальних закладів України (98 учасників).

Учасники олімпіади розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: “Фінансовий облік”, “Управлінський облік”, “Організація та методика економічного аналізу”, “Аудит”. Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням комп’ютерної техніки.

Від кафедри бухгалтерського обліку і аудиту прийняли участь студентки Воронцова Анна Сергіївна (5 курс, група МОА-32) і Бережна Маргарита Олександрівна (4 курс, група ОА-01). За результатами участі Бережна Маргарита Олександрівна та Воронцова Анна Сергіївна отримали сертифікати учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

УАБС НБУ

Інформацію підготував
доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
О.Л. Пластун