Успіх студентки УАБС НБУ на Всеукраїнській олімпіаді з української мови

Студентка академії Ірина Харченко під керівництвом доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін успішно виступила на всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови.

Бути гідними нащадками духовної спадщини, заповіданої в рідному Слові! 8-9 квітня 2015 року в м. Харків на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Українська мова”. ДВНЗ “УАБС НБУ” представляла студентка другого курсу обліково-фінансового факультету Харченко Ірина (гр. ОА-33).

УАБС НБУ

Програмою проведення олімпіади було передбачено два тури. І тур містив тестові завдання закритого й відкритого типів на визначення загальномовної підготовки студентів, сформованості вмінь вільно послуговуватися літературною мовою, багатством іі виражальних засобів відповідно до літературних норм, навичок оперування фаховою термінологією, редагування та перекладу наукових текстів. Під час ІІ туру учасникам запропонували творче завдання – створення висловлювання (твору-роздуму) на запропоновану тему. Наша студентка виявилася однією з найкращих у другому турі і була нагороджена дипломом за “Майстерність аргументації у дискусії” та отримала подарунок на пам’ять. Підготовку і супровід студентки здійснила доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Кулішенко Людмила Анатоліївна. Бажаємо подальших наукових відкриттів, досягнень та звершень!

Інформацію підготувала
доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін