Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Правознавство»

З 19 по 24 квітня команда студентів УАБС НБУ взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство» 2014-2015 навчального року.

З 19 по 24 квітня викладачі кафедри державно-правових дисциплін Кунцевич Марія Павлівна та Славко Анна Сергіївна, разом із командою студентів юридичного факультету академії взяли участь у роботі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство» 2014-2015 навчального року.
Цього року організатором олімпіади був ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ). У олімпіаді взяли участь 132 студенти, які виступили у складі команд 52 вищих навчальних закладів України.
21 квітня 2015 року відбувся командний тур олімпіади, в якому учасникам були запропоновані 200 тестових завдань із 18 навчальних дисциплін, що вивчаються в рамках спеціальності «Правознавство». За результатами командного туру команда академії зайняла 5 місце та була нагороджена дипломом другого ступеня. Члени команди академії – студенти групи П-12 Острий Дмитро та Мусієнко Наталія, продемонстрували високий рівень знань у командному турі олімпіади та були допущені до участі в індивідуальному турі.
22 квітня 2015 року відбувся індивідуальний тур олімпіади, в якому взяли участь 75 студентів. В індивідуальному турі олімпіади учасникам були запропоновані 100 тестових завдань із 10 навчальних дисциплін. За результатами індивідуального туру олімпіади студент групи П-12 Острий Дмитро посів 14 місце у загальнокомандному заліку, а студентка групи П-12 Мусієнко Наталія – 18 місце.
Викладачі кафедри протягом двох днів брали участь у роботі журі та апеляційної комісії олімпіади. Асистент кафедри державно-правових дисциплін Кунцевич Марія Павлівна за плідну працю отримала подяку від організаційного комітету олімпіади.
Інформацію підготувала асистент кафедри державно-правових дисциплін Кунцевич М.П.