Результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародної економіки

23-24 квітня у Київському національному торговельно-економічному університеті, на базі кафедри міжнародної економіки проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності та напряму підготовки «Міжнародна економіка».

Талановиті студенти вищих навчальних закладів України мали змогу продемонструвати своєї теоретичні знання та практичні навички з дисциплін бакалавріату «Міжнародна економіка» та магістерських дисциплін спеціальності «Міжнародна економіка». Академію представляли студент 4-го курсу напряму підготовки «Міжнародна економіка» Петров Роман (гр.МЕ-11) та студентка 5-го курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Противень Наталія (гр. ММЕ-41), які стали переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Змагання Олімпіади відбувалося у два тури. У І турі учасникам було запропоновано розв’язати комплексну задачу, у ІІ турі – виконати письмові тестові завдання. Конкурс охоплював зміст наступних дисциплін: економіка підприємства, міжнародна економіка, регіональна економіка, міжнародна економічна діяльність України, міжнародний маркетинг, міжнародні фінанси (для бакалаврів) та таких додаткових дисципліни: міжнародний менеджмент, управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства, міжнародні стратегії економічного розвитку ( для спеціалістів та магістрів). Теоретичний та практичний етапи були досить складними та напруженими, оскільки необхідно було досконало знати кожну із запропонованих профільних дисциплін та продемонструвати належний рівень практичних навичок у вирішенні олімпіадних конкурсних завдань .

Наші учасники продемонстрували глибокі знання, міцні вміння і навички володіння матеріалом з обраної спеціальності.

В олімпіаді взяли участь 45 студентів із 27 вищих навчальних закладів 14 обласних центрів України. За результатами двох турів студенти академії зайняли високі позиції в рейтингу учасників: студентка 5-го курсу Противень Наталія посіла 5-е місце в фаховому випробуванні зі спеціальності «Міжнародна економіка» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», Петров Роман – 6-е місце за напрямом підготовки «Міжнародна економіка» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр». Наші студенти були відзначені Грамотами за участь і високі показники у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади за фахом «Міжнародна економіка».

kme-30-04-2015-005_1 30-04-2015-006_1 30-04-2015-007_1

Інформацію підготувала доцент кафедри міжнародної економіки

Хомутенко Л. І.