Творчий підхід при вирішенні фінансових ситуацій

Вітаємо студенток групи Ф-02 Стадник Олену Вікторівну та Гуленок Катерину Миколаївну з успішною участю у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Страхова справа”, що відбулася 10 – 12 квітня 2014 р. у Житомирському державному технологічному університеті. Разом із студентами у проведенні олімпіади була задіяна і к.е.н., старший викладач кафедри фінансів Журавка О.С., яка взяла участь у роботі журі.

Учасниками олімпіади стали 56 студентів з різних регіонів України, яким були запропоновані завдання, що охоплювали широке коло питань з дисциплін “Страхування” та “Страхові послуги”.

Завдання олімпіади складалося з 2 частин: перша містила набір з 40 тестових завдань та 2 практичних завдань; друга – ситуаційні та теоретичні завдання.

За результатами олімпіади студентка групи Ф-02 Стадник Олена Вікторівна отримала грамоту у номінації “За творчий підхід при вирішенні фінансових ситуацій у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Страхова справа”.

Бажаємо подальших успіхів студентам академії та нових творчих досягнень.

Інформацію підготувала
старший викладач кафедри фінансів