Участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Інформатика” для студентів вищих навчальних закладів України проводився з 14 по 17 квітня 2014 р. у Національному аерокосмічному університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” (м. Харків).

Олімпіадні змагання проводилися за такими напрямами: економічні та гуманітарні науки, інженерні науки. До участі в II етапі олімпіади від академії було направлено двох студентів-переможців першого відбіркового туру – Кондракова А.В. (ЕК-21) та Халімончук І.В. (ЕК-31).

Наші студенти-кібернетики продемонстрували добрі знання з інформаційних технологій, нестандартне мислення, креативні прийоми розв’язування завдань та були нагороджені грамотами за активну участь в олімпіаді.

УАБС НБУ

Інформацію підготував
завідувач кафедри вищої математики та інформатики
В.В. Яценко